Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51474
Stary 24.09.2011, 09:04
^^ nie można wykupić Mili i Kazimierczaka. Dlaczego? Dlatego, że w Śląsku są gwiazdami i świetnie się tam czują, a w Wiśle by się pogubili. To są świetni zawodnicy, ale w Wiśle tak dobrze by nie grali. Może, gdyby wcześniej zostali sprowadzeni... teraz już za późno.

Daje sobie jajo odciąć, że tak by było. Taki czarodziej zemnie.
Odpowiedz cytując