|
^^ nie można wykupić Mili i Kazimierczaka. Dlaczego? Dlatego, że w Śląsku są gwiazdami i świetnie się tam czują, a w Wiśle by się pogubili. To są świetni zawodnicy, ale w Wiśle tak dobrze by nie grali. Może, gdyby wcześniej zostali sprowadzeni... teraz już za późno.
Daje sobie jajo odciąć, że tak by było. Taki czarodziej zemnie.
|