|
Trzeba wykupić Milę i Kazimierczaka ze Śląska. Byłaby w końcu konkretna pomoc.
Dla tych co sprzedają już Maora. Żeby zagraniczny klub kupił piłkarza z Polski musi on co najmniej 2 sezony grać na poziomie Maora z meczów z Liteksem. Na razie to gra padake. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale to nie jest ten Maor co pół roku temu.
No chyba, że chce odejść do 2. bundesligi to niech gra jak gra.
|