Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51473
Stary 24.09.2011, 08:59
Trzeba wykupić Milę i Kazimierczaka ze Śląska. Byłaby w końcu konkretna pomoc.


Dla tych co sprzedają już Maora. Żeby zagraniczny klub kupił piłkarza z Polski musi on co najmniej 2 sezony grać na poziomie Maora z meczów z Liteksem. Na razie to gra padake. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale to nie jest ten Maor co pół roku temu.
No chyba, że chce odejść do 2. bundesligi to niech gra jak gra.
Odpowiedz cytując