|
Nie wiem czy przeczytają to osoby odpowiedzialne za organizację dopingu, ale ten apel jest potrzebny: W TRAKCIE MECZU Z RUCHEM, ZGOTUJMY GŁOŚNE (głośniejsze, dłuższe niż zwykle) "MAOR MELIKSON". W tych dniach chłopak potrzebuje naszego wsparcia (bardziej niż jakikolwiek inny z naszych piłkarzy), niezależnie od tego czy wystąpi w najbliższym meczu.
I nie przepychać się tutaj czy ktoś go lubi czy nie. On jest Wiślakiem i potrzebuje dzisiaj wsparcia bardziej niż jakikolwiek inny z naszych graczy.
PS. PenQ nie bądź ignorantem, bądź człowiekiem. To oczywiste że nas gówno obchodzi ile schudł Maor, ale do jasnej... powinno Ciebie obchodzić to że w naprawdę kiepskiej kondycji psychicznej jest jeden z naszych graczy. I to też będzie objawiać się na boisku. I tu jest nasza rola by pomóc mu jak najszybciej wyjść z tego doła.
Ostatnio edytowane przez InQ : 24.09.2011 o godz. 08:52.
|