|
Dajcie spokój Małemu! Zrobił co zrobił potrzebuje trochę spokoju. Myślę, że sam dojdzie do tego co złe a co dobre ale dodatkowe bodźce na tak czy na nie na pewno w tym nie pomogą. Maorowi z kolei potrzeba wsparcia, namieszano mu w głowie. Kto wie kto i z jakich powodów.
Co do flag nie przypominam sobie aby na kilku stronach wałkowano fakt flagi Argentyny noszonej przez Mauro.
Generalnie skończcie tę debilną dyskusję dotyczącą Małego i Maora bo to tylko pożywka dla różnych padlinożerców i do niczego dobrego nas nie doprowadzi.
|