Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51471
Stary 24.09.2011, 08:11
Szczerze mówiąc Maor zawiódł w każdym ważnym spotkaniu tego sezonu. Wcale nie spodziewam się jakiś mega ofert, a raczej spekulacji medialnej. Po co w lidze hiszpańskiej/niemieckiej/włoskiej/angielskiej piłkarz, który nic nie pokazał w meczu z Odense, czy APOEL'em? Co prawda jest jeszcze czas, żeby coś pokazał, ale kiedy był w gazie nie szło, to co będzie teraz? W zagranicznych klubach nie pracują idioci, może nie licząc Turcji;-)
Odpowiedz cytując