Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5436
Stary 24.09.2011, 07:52
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A ja wole zeby zamiast robic show to wzial sie porzadnie za niektorych graczy bo ewidentnie jest problem z zawodnikami.
no oczywiście mógł sie obrazić, przerwać konferencje, ostentacyjnie wyjść i już nigdy nie odpowiedzieć na żadne pytanie tego dziennikarza... taki trener byłby fajny?
Odpowiedz cytując