Maciuś napisał(a):

|
A ja wole zeby zamiast robic show to wzial sie porzadnie za niektorych graczy bo ewidentnie jest problem z zawodnikami.
|
no oczywiście mógł sie obrazić, przerwać konferencje, ostentacyjnie wyjść i już nigdy nie odpowiedzieć na żadne pytanie tego dziennikarza... taki trener byłby fajny?