Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3046
Stary 24.09.2011, 07:07
Ja mam nadzieję że nie będzie transmisji w TV z tymi koszulkami, mało tego niech nie wychodzą z szatni na mecz...
Powyższe dotyczy również Meliksona, Małeckiego i tego paskudnego stadionu, prezesi też nie są bez winy a Cupiał to belzebub.
Myślę, że tak jak mój to i kolegi post do kasacji.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 24.09.2011 o godz. 07:20.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując