Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51470
Stary 24.09.2011, 01:33
nie ma sensu teraz sprzedawać Maora, niech osiągnie coś więcej z nami, pogra rok-dwa i wtedy można o tym myśleć. Raczej nie ma sensu sprzedawać kluczowego piłkarza, który ma jeszcze 4 lata kontraktu (chyba, że za naprawdę grubą kasę). No bo po co?
Odpowiedz cytując