Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14595
Stary 24.09.2011, 00:49
PenQ napisał(a):Wyświetl post
Ile tych błedów miał ? Został wygwidany przez "kibiców", którzy są żądni sukcesów i powiedział to co myśli każdy zawodnik w tym momencie. Nie powinien tego mówić, ale stało się.

Małeckiego nienawidzą w polskiej lidze właśnie za przywiązanie do Wisły, cisną mu od s....ysynów bo zawsze demonstruje to, że nie jest tylko najemnikiem jak Melikson czy Biton, ale dla niektórych kibiców to nie ma znaczenia. Liczy się tylko sukces...
Właśnie wróciłem z wakacji i jak czytam takie smuty ja Twoje to naprawdę puszczają zwieracze.
Chłopie gdzieś Ty się uchował i Tobie podobni, że tak hołubicie P. Małeckiego?
Już nie raz było to pisane, ale Małecki jest od grania a nie od komentowania i ustanawiania, kto jest za Wisłą a kto nie!!!
Takimi akcjami, robicie z niego męczennika, ale nie całkiem słusznej sprawy - bowiem cytując klasyka Małecki sprawił, że "nienawiść wrosła w serca i zatruła krew pobratymczą".

Chodzę na Wisłę pół 30 letniego życia i śmieszy mnie jak połowę młodszę ode mnie półgłówki będą pouczać resztę Towarzystwa, kto jest idolem a kto nie.

Ale jak wszyscy normalni chcieli sobie na Derbach po pasiastych pojechać to na Młynie była zajebista polityczna poprawność... a teraz będziecie hipokryci po Meliksonie i Bitonie jechać Trzeba było "Zyklon" na derbach śpiewać a nie teraz się spinać na koszernych pracowników. Wtedy byli cacy a teraz są be
Uważam, że Małecki bardziej dojebał niż koszerni. To tak jakby żona mężowi powiedziała, że jak mu się nie podoba to może iść na ....y. Dorośnijcie na tym młynie, bo cuchnie infantylizmem.

Ciśniecie na pikników a koń na którym Wasza łaska jedzie, jest bardziej pstry niż ten tzw. piknikowy.

Jak ktoś ZROZUMIE o czym piszę to może się odnieść i przedmiotowo polemizować.
Brak odniesienia się uznam za akceptację
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 24.09.2011 o godz. 00:55.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując