Wyświetl pojedynczy post
PenQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14593
Stary 24.09.2011, 00:06
Tym, niektórym, którzy po porażce z Lechią już odwracają się od Wisły. Boje się co by było gdyby tych porażek było więcej...

Skoro Mały nie ma charakteru to kto go ma oprócz Sobola (który dla mnie osobiście jest wzorem wśród piłkarzy). Melikson i Biton bo efektownie grają i strzelają bramki ?!

To, że nie przyjął krytyki to jest oznaka nieokrzesania. To jest jego wada, a nie to, że nie ma charakteru - wiec pomyliłeś pojęcia.

Reszta Twojego postu jest dla mnie bezsensowna wiec skończmy tą dyskusje. Dla Ciebie liczy się tylko elegancka gra i sukces, dla mnie to też jest ważne, ale ważniejsze są jeszcze inne wartości. Jak coś to pw.
"Uprawiaj sztukę pokoju lewą ręką, zaś sztukę wojny prawą"
Odpowiedz cytując