Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14592
Stary 24.09.2011, 00:04
To w kóńcu co panowie, robimy tą flage dla Małego? A obok flagę Polski? To było by piękne, transparent wspierający Małeckiego a obok flaga Polski. Zresztą flagi Polski nie raz pojawiały się na stadionie Wisły więc może w dobrym tonie byłoby przypomnieć sobie o starych obyczajach. Skoro mieszamy reprezentacje z klubem na przykładzie Maora to moze zamieszajmy też coś na płocie. Co wy na to?
Prześpijcie sie z tym.
Ostatnio edytowane przez Rosomak : 24.09.2011 o godz. 00:07.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując