Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA
Offline
#
14591
23.09.2011, 23:59
raindog, dla niektorych charakternosć to coś więcej niz dobra, czy fenomenalna gra dla Wisły. Jeśli tego nie rozumiesz wówczas nigdy nie pojmiesz stanowiska ludzi mego pokroju. Nadszedł czas by w końcu zmienić te trybuny.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Rosomak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rosomak
Znajdź inne posty napisane przez Rosomak