Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14587
Stary 23.09.2011, 23:44
Cytat:
- Nie zmieniłem zdania. Dalej podtrzymuję to, co powiedziałem. Przeprosiłem tylko tych ludzi, którzy siedzieli tam i nie gwizdali na mnie, bo 20 tysięcy nie może gwizdać. Były tam też dzieci. Na drugi dzień przemyślałem to. Tych, którzy gwizdali na mnie i krzyczeli pewne słowa nie chcę znać i tyle - powiedział wiślak.
To nie brzmi jak wypowiedź człowieka podłamanego i pogubionego, któremu trzeba okazać wsparcie. Gwizdanie na własnych piłkarzy ogólnie uważam za durne. W życiu tego nie robiłem i nie zamierzam. Nie potrafię jednak do dziś zrozumieć jaki przekaz miał wynikać ze skandowania imienia Patryka, gdy ten siedział na ławce ("Brawo Patryk" ? "Dobrze im powiedziałeś" ? "Masz rację, niech wypierdalają na Kałuży" ?). Młyn nie praktykował tego wcześniej, więc powiązanie z wypowiedzią Małeckiego było jasne.

Sytuacja Maora jest zupełnie inna. Chłopak popełnił błąd, ale spotkały go za to mocne reperkusje. Zrobił w ten niecały rok dla Wisły tyle, że zasługuje na wsparcie.
Odpowiedz cytując