Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14586
Stary 23.09.2011, 23:42
Nie bunt w jakimś sparingu, tylko odmówienie wyjścia na boisko w barwach Wisły!

I dla mnie bardziej bolesne było to, niż całe to wyganianie na Drugą Stronę Błoń (choć rozumiem wkurzenie niektórych, bo takie coś ja osobiście odbieram gorzej niż najgorszą obelgę - ale mnie to nie tyczyło) czy to całe zamieszanie z Maorem, który EWIDENTNIE pogubił się już w tym co robi... z drugiej jednak strony nie wiemy czy to co pisał Lato i inni było prawdziwe czy nie, dlatego ja bym go aż tak ostro nie oceniał..

Rosomak, tyle lat na forum, a nie wiesz, że jest opcja edytuj? I że nie musisz nabijać tyle tych postów? Pozdrowienia bez żadnej napinki
Ostatnio edytowane przez rafalek : 23.09.2011 o godz. 23:45.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując