Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14580
Stary 23.09.2011, 23:30
1q2,
Oczywiście, ze klub to nie reprezentacja i ja sobie doskonale zdaję sprawę i obcokrajowiec w Wiśle to dla mnie nie problem. Problemem jest obcokrajowiec biegający po murawie klubu z flaga swojego państwa. To jest problem. I zachodnie standardy mnie zupełnie nie przekonują.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując