|
1q2,
Oczywiście, ze klub to nie reprezentacja i ja sobie doskonale zdaję sprawę i obcokrajowiec w Wiśle to dla mnie nie problem. Problemem jest obcokrajowiec biegający po murawie klubu z flaga swojego państwa. To jest problem. I zachodnie standardy mnie zupełnie nie przekonują.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
|