Ogryzek napisał(a):

To kolejny z tych meczy który musimy wygrać. Tak jak zawsze napiszę, styl nieważny, ważny wynik.
Ruch gra dobrze z kontry, to ich atut. My wiadomo jak gramy atak pozycyjny. Będzie ciężko. Oby zwycięsko
|
Trzeba uwazc na Piecha i tyle

łatwo powiedziec
ja licze ze w koncu zagramy dobry mecz,z Belchatowem juz to lepiej wygladalo niz z Zaglebiem i Lechią ,akcje sie powoli ale jednak zazebiały.
Ruch nic ciekawego nie gra,jak zwykle sztuka bedzie strzlelic do siatki pierwszy raz,pozniej juz to poleci
WSZYSCY NA MECZ!!!!!!