Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.09.2011, 23:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To kolejny z tych meczy który musimy wygrać. Tak jak zawsze napiszę, styl nieważny, ważny wynik.

Ruch gra dobrze z kontry, to ich atut. My wiadomo jak gramy atak pozycyjny. Będzie ciężko. Oby zwycięsko


Trzeba uwazc na Piecha i tyle łatwo powiedziec

ja licze ze w koncu zagramy dobry mecz,z Belchatowem juz to lepiej wygladalo niz z Zaglebiem i Lechią ,akcje sie powoli ale jednak zazebiały.

Ruch nic ciekawego nie gra,jak zwykle sztuka bedzie strzlelic do siatki pierwszy raz,pozniej juz to poleci


WSZYSCY NA MECZ!!!!!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2011 o godz. 23:13.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując