Wyświetl pojedynczy post
PenQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14571
Stary 23.09.2011, 22:56
Jedyny + to, że Branco już nie ma bo on też śmigał ze swoją flagą, a w dodatku był partaczem.

Na otarcie łez dla niektórych, którzy cenią sobie charakter może będzie powtórka i w tym roku ujrzymy Bunoze z Pajiciem liżacych sobie sutki...
"Uprawiaj sztukę pokoju lewą ręką, zaś sztukę wojny prawą"
Odpowiedz cytując