Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14569
Stary 23.09.2011, 22:49
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa. Jeśli by Wisła miała zdobyć mistrza w tym roku, to jak myślicie, ile flag różnych państw zobaczymy na murawie naszego pięknego stadionu? Jestem prawie pewien, że dwie izraelskie, ciekawe czy też Holedrzy zrobią dublet. Pewnie nie, bo oni prezentują dalekoidącą kulturę.
A wy jak sadzicie?
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując