Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA
Offline
#
14568
23.09.2011, 22:42
Choć w sumie się trochę pocieszam, bo lepsze to niż by mieli sami ciemnoskórzy piłkarze wyjść. Myślę, że pozycja bramkarza jest niezagrożona przez najbliższe kilka lat.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Rosomak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rosomak
Znajdź inne posty napisane przez Rosomak