Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14568
Stary 23.09.2011, 22:42
Choć w sumie się trochę pocieszam, bo lepsze to niż by mieli sami ciemnoskórzy piłkarze wyjść. Myślę, że pozycja bramkarza jest niezagrożona przez najbliższe kilka lat.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując