Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14567
Stary 23.09.2011, 22:36
A tak w ogóle to chciałbym przeprowadzić tutaj taką swego rodzaju ankietę. Jak myślicie, kiedy dojdzie do meczu, gdzie w pierwszym składzie wyjdą sami obcokrajowcy? A może już doszło, tylko coś nieopatrznie przegapiłem?
Ja obstawiam, ze już niedługo. Znając temperament Małego i Sobola to może jeszcze w tym roku. Mały "coś powie" i go zdyskwalifikuja, Sobol złapie kartke a pech zechce, że Wilk się rozchoruje...
Kurcze, powiem szczerze, ze sobie tego nie wyobrażam :(
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując