Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA
Offline
#
14564
23.09.2011, 22:13
Smoku, różnica między Małym a Maorem jest przeogromna. Obaj kontrowersyjni, ale tylko jeden z nich ma charakter i jest prawdziwym wiślakiem. To proste jak dwa razy dwa!
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Rosomak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rosomak
Znajdź inne posty napisane przez Rosomak