|
Mam podobne odczucia co wiekszosc z was
Rzygam na tych złamasów ,pseudo dziennikarzy ,nieuków ktorzy h**ja wiedzą o ludziach i o tym jak ich zalosne klamliwe wypociny moga wplywac na ludzi.
Rzygam na menagerow ,bo ich jednym celem jest wydoic jak najwiecej kasy z kogo sie da.
Rzygam na prezesow , ,Smude i jego "reprezentacje,Late i cale PZPN -bo to jest dopiero jedno wielkie bagno.
Po tej calej sprawie mam nadzieje ze podtrzymamy Maora na duchu w meczu w niedziele ,bo naprawde zrobiono sobie z niego zabawke na ktorej mozna niezle zarobic.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2011 o godz. 22:05.
|