Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23811
Stary 23.09.2011, 21:12
kipers napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa ze jak sie używa tak baterii (bez wyciągania)to czesto jest sytuacja ze rozładowuje sie 1-5% baterii(poprzez wyłączenie na chwile kabelka np) i pozniej ładowanie. Powstaje wtedy efekt pamięci i bateria trzyma krócej.
Najlepiej sie stosować do zaleceń producenta poprostu ,ale nikt tego nie robi bo "po ciul mi instrukcja wiem jak to włączyć"
Odpowiedz cytując