kipers napisał(a):

|
Inna sprawa ze jak sie używa tak baterii (bez wyciągania)to czesto jest sytuacja ze rozładowuje sie 1-5% baterii(poprzez wyłączenie na chwile kabelka np) i pozniej ładowanie. Powstaje wtedy efekt pamięci i bateria trzyma krócej.
|
Najlepiej sie stosować do zaleceń producenta poprostu ,ale nikt tego nie robi bo "po ciul mi instrukcja wiem jak to włączyć"
