westersyl napisał(a):

Jemu na pewno nie jest łatwo, wywołał burzę na szczeblu nawet nie sportowym co politycznym, udzielają się nawet ambasady.
.
|
On nie wywołał żadnej burzy. Dawno,dawno temu gdy wartością były rzetelność, odpowiedzialność za słowo, w życiu by nie doszlo do tego typu sytuacji z ambasadami włącznie. Bo gdyby jeden z drugim sprawdzili u źródła co facet mówi,myśli, a nie przepisywali jeden od drugiego, to nie byłoby całego zamieszania. O tym nieuku z Izraela wspominać nie ma sensu,ale idealnie wpisał się w kretyznizm całej sytuacji,gdzie dała znać o sobie ignorancja, nieuctwo i chciwość. O chamstwie nie wspominając. Facet powienien pisać do weszło,na pewno wiele odkrywczych rzeczy by nam przedstawił, w stylu oczywiste oczywistości.
Dobry dziennikarz zanim coś napisze to kilka razy to sprawdzi i potwierdzi źródło lub u źródła. Teraz byle kto może zostać dziennikarzem i zostaje i skutki później tego są takie,że byle co i byle jak pisze. Co do panów z weszlo. Nie wiem skąd pogląd,że są jacyś wyjątkowi,nie wiem na czym ma polegać ich wyjątkowość. Oni są tacy jak ta liga, tacy sobie,przeciętni. Pisanie do takich gazet jak Marca, czy FF im nie grozi.
A Maor jaki jest już chyba każdy widzi. Na zachodzie takich jak on są setki, szans na to,że zrobi karierę wielkich nie ma. Ale zarobić na pewno może dużo więcej niż u nas. Jakiś średniak z Hiszpanii czy Francji to byłoby coś w jego zasięgu.