Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16741
Stary 23.09.2011, 20:26
Tak się zastanawiam, bardzo dużo tak zwanych ekspertów podkreśla, że jak Biton nie strzela to Wisła nie wygrywa. Pytanie dlaczego nie zauważyli, że jak Rudnev nie strzela to i Amica nie wygrywa ?

Wiadomo że to dopiero pierwsza połowa, ale....
Odpowiedz cytując