|
Pozdrawiam wszystkich, którzy spekulowali, że Lech i Legia nie bedą tracić tak łatwo punktów jak w zeszłym sezonie. A odnośnie tego co dzieje się w lidze, to wydaje mi się, że na wiosnę bedą jeszcze większe cyrki niż w poprzednim sezonie.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|