Usulovski napisał(a):

|
Rozumiem, że w dalszym ciągu liczy się wynik po 90 minutach, a ewentualna dogrywka nie jest brana pod uwagę? Pytam bo nie znalazłem nic na ten temat w regulaminie.
|
W tym cały zamieszaniu zapomniałem o tym wspomnieć, że nadal typujemy wynik tylko do 90 minuty.
Bez ewentualnej dogrywki i karnych.
Wiem, że już po czasie ale może się przydać na przyszłość.
Pozdrawiam.