Panowie nie wiecie ile czasu prawnie jest na dostarczenie paczki przez Pocztę Polską ? Przesyłka była ubezpieczona i wysłana jako zwykła paczka priorytetem. Czekam już 8 dni. Po numerze przesyłki powiedzieli mi, że jest w sortowni w Krakowie(gdzie ma być dostarczona) a wysłana została z Kielc. Co mnie podkusiło żeby przez Pocztę wysyłać a nie kurierem tam przynajmniej było by kogo opierdzielić a tu nie ma
