Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
Od: 04.2011
Offline
#
14540
23.09.2011, 18:28
Marcin_fan
napisał(a):
Zapisz sie do Wiślackiego newslettera i będą Ci wysyłać na poczte. Zawsze to pare dni nim sie pojawi na oficjalnej ;]
Zapisałam się już z miesiąc temu, ale jakoś nie trafia na moją pocztę... ;/
faraway
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do faraway
Znajdź inne posty napisane przez faraway