Marcin_fan napisał(a):

Wywiad z Dudu Bitonem:
Jesteś jedynym zdrowym napastnikiem w tym momencie.
Wiem o tym, dużo osób dzwoni do mnie w tej sprawie. Staram się dobrze spać i odżywiać, bo ciąży na mnie odpowiedzialność. Trenuję codziennie na 100% i daję z siebie wszystko, więc jestem tutaj, aby pomagać drużynie.
Niby odpowiedź banalna ale jakże rozsądna
|
A można prosić o link do całego wywiadu?