|
Sprawa jest prosta jak drut. Przeszło dekada dominacji Wisły w ekstraklasie. Ogólnopolskie media wychodzące w Warszawie od lat robią co mogą aby siać ferment w Wiśle. Kiedyś przed meczem z Legią pisały o ......grającym na dopingu Żurawskim bo był za dobry na resztę ligi i strzelał bramki dla Wisły. Kto jest w Wiśle dobry to zaraz usłużne hieny medialne lecą i pytają "z troską" kiedy ten czy tamten wyjedzie na Zachód do innego klubu. Wiadomo w jakim celu, aby osłabić Wisłę. Teraz na tapecie jest Melikson, za dużo pożytku daje Wiśle. Każdy kto jest lub będzie dobry zaraz będzie namawiany przez te prostytutki medialne na wyjazd. Rolą klubu jest wytłumaczyć Maorowi o co chodzi, że tzw. "życzliwi" robią wszystko aby Wisła nie została ponownie MP i walczyła ponownie o LM, którą to pismaki rezerwują dla swojego ulubionego klubu. Jakoś nikt nie sprzedaje i nie wysyła na transfer takiego Radovica czy Ljuboje.
Poprostu wyszedł Wiśle ten transfer na tyle, że z zazdrości kanalie będą robić wszystko aby ją opuścił.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 23.09.2011 o godz. 18:18.
|