|
no to wychodzimy takim składem :
Pareiko - Jovanovic, Bunoza, Chavez, Pajlic - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Melikson, Kirm - Biton
a w 2 połowie za Kirma Iliev i on idzie na prawą pomoc a Mały na lewą, żeby Iliev mógł na prawej razem z Marko rozklepać obronę na prawej stronie i wjechać w pole karne...
|