Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.09.2011, 17:36
no to wychodzimy takim składem :

Pareiko - Jovanovic, Bunoza, Chavez, Pajlic - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Melikson, Kirm - Biton

a w 2 połowie za Kirma Iliev i on idzie na prawą pomoc a Mały na lewą, żeby Iliev mógł na prawej razem z Marko rozklepać obronę na prawej stronie i wjechać w pole karne...
Odpowiedz cytując