Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51468
Stary 23.09.2011, 17:12
Grze Gie napisał(a):Wyświetl post
Wisła miała prawo pierwokupu z ustaloną w miarę niską ceną za Cikosa tylko,potem Slovan chciał więcej kasy ,bo Wisła się nie zdecydowała przed końcem wypożyczenia go wykupić i wtedy Slovan mógł żądać ile kasy już chce za niego.To był błąd ludzi zarządzających w Wiśle,według mnie wypożyczenie z ustaloną ceną pierwokupu to bardzo fajna sprawa,jak się sprawdzi to wykupujemy bez przeszkód a jak nie to wiele kasy nie tracimy.
Wisła miała prawo pierwokupu z ustaloną ceną, która Jej zdaniem po tym co Cikos pokazał przez cały sezon była za wysoka w stosunku do umiejętności EC. Dlatego próbowała go wypożyczyć na kolejny sezon albo zbić cenę wykupu. Biorąc pod uwagę klasę sportową jego następców - Jovanovic, Lamey czy ktoś za nim tęskni?
Odpowiedz cytując