Grze Gie napisał(a):

|
Wisła miała prawo pierwokupu z ustaloną w miarę niską ceną za Cikosa tylko,potem Slovan chciał więcej kasy ,bo Wisła się nie zdecydowała przed końcem wypożyczenia go wykupić i wtedy Slovan mógł żądać ile kasy już chce za niego.To był błąd ludzi zarządzających w Wiśle,według mnie wypożyczenie z ustaloną ceną pierwokupu to bardzo fajna sprawa,jak się sprawdzi to wykupujemy bez przeszkód a jak nie to wiele kasy nie tracimy.
|
Wisła miała prawo pierwokupu z ustaloną ceną, która Jej zdaniem po tym co Cikos pokazał przez cały sezon była za wysoka w stosunku do umiejętności EC. Dlatego próbowała go wypożyczyć na kolejny sezon albo zbić cenę wykupu. Biorąc pod uwagę klasę sportową jego następców - Jovanovic, Lamey czy ktoś za nim tęskni?