Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.09.2011, 17:04
Cytat:
Niezbyt dobrze jak na razie zapowiada się frekwencja na meczu z ruchem. Jest to sytuacja wybitnie nieciekawa...

Dlatego każda osoba, która jeszcze nie zakupiła biletu na niedzielny mecz, niech uczyni to niezwłocznie. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie z kilku powodów:

Po pierwsze na stadion przy ulicy Reymonta po bardzo długiej przerwie przybywają kibice przyjezdni, którzy zapełnią cały sektor gości. Ostatnią ekipą, która na stadionie Henryka Reymana to uczyniła byli właśnie Chorzowianie w listopadzie 2008 roku. Tym bardziej na ten mecz należy się wyjątkowo zmobilizować i Wisłę wspierać od pierwszej do ostatniej minuty. Ma być piekło!

Na przybyłych na mecz, czeka też niespodzianka na sektorze C, o której wspominaliśmy wcześniej. Przypominamy też, że kibice z tego sektora przed meczem i na jego początku nie stoją na schodach, tylko zajmują miejsca przy krzesełkach. To bardzo ważne.

Niedzielny mecz, będzie też pojedynkiem z bardzo atrakcyjnym rywalem, który dodatkowo w krakowie nie wygrał w meczu ligowym od 14 lat. Tak będzie też i tym razem, ale musimy pomóc w tym wiśle przychodząc na reymonta w niedzielę. Tyle zachęty...


...a teraz wszyscy niezdecydowani do kas po bilety! Wisła to my, mamy więc idealną okazję by zmierzyć się z tym hasłem i udowodnić , że nie są to puste słowa. Pisać więcej nie ma sensu, po prostu:

Wszyscy na Ruch !!!!

m / skwk
...
Odpowiedz cytując