Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10079
Stary 23.09.2011, 16:51
Cytat:
Ale powiedzmy sobie szczerze - Lechia gra padakkę tak ? Odpadają z PP z drużyną, gdzie na bramie stoi amator w wieku Kowalczyka ( nie wykluczone że sobie coś dziabnął przed meczem na odwagę ).
A Podbeskidzie ? Ono nie kalkuluje , nie patrzy kto przyjeżdża - tylko najważńiejsze jest zdobywać punkty.
Jasne, że ostatnio forma obu zespołów raczej wskazuje na Podbeskidzie w tym meczu, ale wiadomo, jak jest. PODOBNO jeden z piłkarzy Lechii powiedział, że odpuszczają PP na rzecz ligi i to 0-1 wygląda na taką raczej kontrolowaną porażkę... No nic, niedługo zobaczymy, co są warci. Tymczasem BATE niestety nie przegrało. 1 kupon w tył.


edit: noż ....a, jak się nie strzela na pustą bramkę, to potem się traci bramkę. Dramat.

edit2: szlag trafi tę Lokomotivę. Brakło kilku minut do ich prowadzenia do przerwy. Szkoda, że nie zagrałem wygranej przegrywającego, ale teraz już się nie opłaca grać Dinama. No nic. Kiepski dzień, ale walka trwa.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.09.2011 o godz. 19:59.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując