Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14530
Stary 23.09.2011, 16:51
Maorowi raczej odradzano czytanie internetu, gazet ale on sam się przemógł do czytania tego wszystkiego aby prostować te oszczerstwa którymi został obrzucony.
Jemu na pewno nie jest łatwo, wywołał burzę na szczeblu nawet nie sportowym co politycznym, udzielają się nawet ambasady.

Dahan, Lato, kto wie czy nie ludzie z naszego klubu zaczęli mieszać mu w głowie, a widać że chłopakiem łatwo manipulować. Jak już napisałem wcześniej widać kogo ma wokół siebie bo chłopaka z takim talentem tak późno opuścił Izrael.

Dodam że Maor mógł mieć wyj we wszystko, spokojnie sobie grać dla Polski i tak większość kibiców którzy będą na meczach repry to pikniki którzy nawet nie wiedzą kim jest. Ale widać po prostu, że chłopak się bardzo przejął.

Pozytyw tego wszystkiego, że zeszli na chwile z Małeckiego... kto następny Biton ? bo dobrze gra ?

fialo dobrze ujął całą sprawę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.09.2011 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując