|
Przeczytałem kolejny artykuł na weszło... Znowu to samo tylko teraz bardziej czepili się Laty.
Zastanawia mnie jedno:
Damien Perquis - z Polską łączy go to że jego babcia jest Polką - weszło nie napisze mu "spierdalaj"
Ludovic Obraniak - z Polską łączy go to że jego dziadek jest Polakiem - weszło nie napisze mu "spierdalaj"
Maor Melikson - z Polską łączy go to że jego matka jest Polką - weszło i cała Polska i cały Izrael rzuciły się na niego jak na świeże mięso, grożono mu śmiercią itd.
Nie jestem zwolennikiem Maora w kadrze Polski ale wole jego niż np. tych dwóch...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|