Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14529
Stary 23.09.2011, 16:48
Przeczytałem kolejny artykuł na weszło... Znowu to samo tylko teraz bardziej czepili się Laty.
Zastanawia mnie jedno:
Damien Perquis - z Polską łączy go to że jego babcia jest Polką - weszło nie napisze mu "spierdalaj"
Ludovic Obraniak - z Polską łączy go to że jego dziadek jest Polakiem - weszło nie napisze mu "spierdalaj"
Maor Melikson - z Polską łączy go to że jego matka jest Polką - weszło i cała Polska i cały Izrael rzuciły się na niego jak na świeże mięso, grożono mu śmiercią itd.
Nie jestem zwolennikiem Maora w kadrze Polski ale wole jego niż np. tych dwóch...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując