Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 23.09.2011, 16:43
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
(...) jestem ciekaw gdzie Wisla byla by dzis jak by kasa od Bogusia wpompowana w klub byla dzisij przy obecnej medialnosci i stadionach a nie 10 lat temu
Może mielibyśmy super stadion, ale piłkarsko pewnie bylibyśmy drugą Polonią Warszawa. No i nie byłoby tych 8 tytułów MP.
Cupiał idealnie wszedł w interes, był pionierem w Polsce i Wisła jako pionier zyskała 10 lat absolutnej dominacji, bo wtedy nie miała po prostu konkurencji. Nie było w żadnym innym mieście osoby tak zdeterminowanej jak nasz właściciel.
Dlatego zastanów się lepiej porządnie o czym piszesz.
Odpowiedz cytując