|
Ej, skoro nasz klub zdementował te brednie które napisano dziś rano na onecie, to czemu onet nie usuną jeszcze tego ?
Czemu onet nie napisał przeprosin i nie przyznał się do błędu ?
Może u nas cipy pracują w klubie, które nie potrafią pieprznąć ręką w stół i o.......*ć innych dziennikarzy co ?
Taki strach przed kłótnią z kolegą po fachu bo....potem jeden z drugim z onetu będą pisać nie przychylne dla klubu newsy i artykuły....
PR przede wszystkim co ?
|