Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14528
Stary 23.09.2011, 16:39
Ej, skoro nasz klub zdementował te brednie które napisano dziś rano na onecie, to czemu onet nie usuną jeszcze tego ?

Czemu onet nie napisał przeprosin i nie przyznał się do błędu ?


Może u nas cipy pracują w klubie, które nie potrafią pieprznąć ręką w stół i o.......*ć innych dziennikarzy co ?
Taki strach przed kłótnią z kolegą po fachu bo....potem jeden z drugim z onetu będą pisać nie przychylne dla klubu newsy i artykuły....

PR przede wszystkim co ?
Odpowiedz cytując