Arapaho napisał(a):

|
Nie jestem za obcokrajowcami w kadrze, nie jestem szczęśliwy z żyda w Wiśle ale jak już u nas jest to na Ruchu musi być miażdzące wsparcie dla chłopaka. Jest sam w obcym kraju a w łbie miesza mu manago żadny kasy. My jestesmy WISŁA a nie jakieś ....y z Kałuży bez grama klasy
|
Dokładnie. W 100% się zgadzam. Zaraz pewnie powiecie że to żyd i nie warto. Ale myślę że jednak warto. Jest zagubiony (nie patrząc na to czy to jego wina czy nie jego), i trzeba mu pomóc od razu jego gra się poprawi będzie wiedział że kibiców ma za sobą.
Odnosząc się do wypowiedzi fialo:
100% racji weszło przegięło. Zastanawia mnie tylko co w tej sytuacji zrobi Osman Chavez. Jego kolegę z klubu zwyzywali to trochę dziwne dalej dla nich pisać ? (nie mam nic do tego bloga a wręcz bardzo mi się podoba)