|
W sumie nawet jeśli odejdzie Melikson przyjdzie w jego miejsce Biton który może gra co drugi mecz "ogony" albo wchodzi na 2 połowę ale za to więcej strzela(w każdym meczu strzela gola).Aczkolwiek lepiej żeby Wisła zarobiła na kimś z 4ki graczy Melikson,Boguski,Garguła,Genkow. Każdy z nich byłby mniejszą stratą dla klubu niż Małecki (szczery do bólu ale skuteczny).Na pocieszenie Melikson będzie grał w kadrze więc może siła ataku się wzmocni i styl gry się poprawi
|