PANDEM0NIUM napisał(a):

To między innymi przez takich jak ty chłop ma rozterki. Wierzysz we wszystko co piszą szmatławce a tym samym wywierasz na niego presje. Jedna osoba ok ale dwie, pięć, dziesięc tysiąc... i powstaje presja i szum medialny. Skąd wiesz co jest prawdą a co nie?
Dziwisz się Maorowi?
|
Weź ochłoń i nie przeginaj w drugą stronę. Kibice komentują to co się dzieje. I jakbyś sie starał zaklinac rzeczywistość to nie kibice wymyślili sobie temat "Maor w kadrze Polski".