Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14512
Stary 23.09.2011, 14:54
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Naprawde ludzie juz padli na glowe - a dziennikarze jeba** szuje sa, powinna Wisla pozwac Onet za szerzenie gowna o Meliksonie.

Sytuacja wygladala tak: Melikson mial 26 lat zanim przyszedl do Wisly. Przez ten okres, kompletnie niedoceniany u siebie w kraju, majacy Polskie korzenie. Przychodzi do Polski, odrazu jest w wielkim gazie i robi furore. Pojawiaja sie glosy ze ma Polski paszport i moglby dla Polski grać, to żeby go powołać. Wieści ze Maor jest w zaje*** formie i Polska kadra sie nim interesuje dochodza do Izraela, przy okazji za pewne wiele osob ogladalo kwalilfikacje do CL i jeszcze bardziej sie zachwycilo. Pod wplywem nagonki, Fernandez powolal Meliksona. Wreszcie zaczelo sie cos ruszać w jego karierze reprezentacyjnej, gra w repezentacji swoje kraju, perspektywa gry w meczu o punkty i pozniej na Euro. Gra w sparingu, strzela 2 gole i jeszcze wieksze halo o nim w Izraelu. W tym momencie nie ma juz mowy o grze w reprezentacji Polski. Dostaje kolejne powolanie, prawdopodobnie zagralby w 1 skladzie w meczu o punkty i moglby pomoc reprezentacji przy awansie... A tu nagle glupia kontuzja nie gra w zadnym meczu o punkty, kadra traci szanse na gre w Euro 2012. I nagle cale powietrze schodzi.. a mialo byc tak pieknie. No i chyba tutaj do gry wchodza Duchan i ojciec Meliksona. Wiedza ze nadal moze zagrac dla Polski, dalej promowac sie w Wisle w ktorej ma swietne warunku do rozwoju, do tego moglby grac w Polsce ktora na pewno zagra na Euro 2012 i sie wypromowac. Pewnie naciskali na niego mocno. No i taki Melikson uzyl ROZUMU i sobie pomyslal, no w sumie czemu nie, dobre perspektywy, mam matke Polke, na pewno jej by tez bylo milo, swietne perspektywy.

No to dobra sprobuje tak zrobic. Dzwoni i mowi ze chce zagrac. No i w tym momencie dowalil PZPN na calej lini - komentarz Borka mowi wszystko, wyszedl kompletny brak profesjonalizmu. Powinni byli poczekac z tym troche, zeby spokojnie to Melikson przemyslal, zorganizowac z nim kolacje i managerem czw, pt - jesli dalej to podtrzymuje, to zwolac na Poniedzialek konferencje prasowa z Lata, Smuda i Meliksonem w ktorej mowia otwarcie o sytuacji, wtedy bylaby pewnosc ze sobie spokojnie to przemyslal, a jakby zmienil zdanie w miedzyczasie, to by nie bylo zadnego halo takie jakie jest teraz. No i chyba wlasnie wyszlo jednak ze ROZUM i doradcy mowili mu jedno, ale jednak SERCE powiedzialo cos innego. Tak, serca nie oszuka sie, podjal decyzje pod wyplewm otoczenia i szybko sie pewnie zreflektowal - ile z nas tak mialo? Nie raz nam sie takie sytuacj zdarzaja.

Tylko my nie mowimy o jakies .......e czy zmianie pracy, tylko o reprezentowaniu innego kraju. Niestety, zagubil sie i tyle. Pewnie stanie na tym ze zagra dla Izraela bo pewnie mimo wszystko czuje sie bardziej Izraelczykiem. Uwazam ze powinno mu sie dac spokoj i go mocno wspomoc - dla Wisly zawsze byl fair, na boisku daje zawsze 110% i radosc z ogladania jego gry. Nalezy mu sie szacunek - jest w bardzo trudniej sytuacji i trzeb pokazac ze to kibice sa najwazniejsza czesci WISLY KRAKOW i pomagaja nie tylko wspierac druzyne jako calosc, ale rowniez pojedynczych zawodnikow ktorzy na to zasluguja - Tak, swoja postawa od stycznia bardzo mocno sobie na to zasluzyl.

Z pewnoscia mozna by bylo stowrzyc jakis prosty baner na mecz z Ruchem np Maor, Izrael or Poland - Your choice, but you have our full support. Proste i zwiezle, do tego skandowac jego imie pare razy w czasie meczu. Dalo sie zauwazyc ze ostatnio jakis zmieszany, ze troche mu pewnosci siebie brakuje - to moze sie odbic na calej rundzie, a przed nami sporo waznych meczow, wiec trzeba sie pokazac z dobrej strony i mu pomoc!

Chu* z forumowymi malkotentami i pseudo-dziennikarzami! Lepiej nic nie mowcie...
Szacunek za taką wypowiedź!
Brawo.
Odpowiedz cytując