Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14511
Stary 23.09.2011, 14:53
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
To między innymi przez takich jak ty chłop ma rozterki. Wierzysz we wszystko co piszą szmatławce a tym samym wywierasz na niego presje. Jedna osoba ok ale dwie, pięć, dziesięc tysiąc... i powstaje presja i szum medialny. Skąd wiesz co jest prawdą a co nie?
Dziwisz się Maorowi?
On ma rozterki przez takich jak ja? To znaczy jakich?

Piszesz kocoboły że szkoda odpisywać.

Rozterki ma bo jest 27 letnim dzieckiem! Niezdecydowanym - czy chce loda truskawkowego czy śmietankowego. Czy on nie wiedział ze w Izraelu będą chcieli go zlinczować? Nie przestraszył się polskiej reakcji (bo tu ludzie są od lat mentalnie wykastrowani) ale swojego otoczenia w Izraelu. Więc nie puszczaj bąków, bardzo proszę.

I nie rób z dorosłego człowieka koszącego spory szmal (Melikson) męczennika. Bo żadne męki go nie spotkały.

Niech lepiej teraz skupi się na grze w Wiśle

BTW
A może przez takich durnych adwokatów jak ty nie miał szans przez 27 lat wydorośleć - bo zawsze miał bezkrytycznych obrońców?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując