PANDEM0NIUM napisał(a):

To między innymi przez takich jak ty chłop ma rozterki. Wierzysz we wszystko co piszą szmatławce a tym samym wywierasz na niego presje. Jedna osoba ok ale dwie, pięć, dziesięc tysiąc... i powstaje presja i szum medialny. Skąd wiesz co jest prawdą a co nie?
Dziwisz się Maorowi?
|
On ma rozterki przez takich jak ja? To znaczy jakich?
Piszesz kocoboły że szkoda odpisywać.
Rozterki ma bo jest 27 letnim dzieckiem! Niezdecydowanym - czy chce loda truskawkowego czy śmietankowego. Czy on nie wiedział ze w Izraelu będą chcieli go zlinczować? Nie przestraszył się polskiej reakcji (bo tu ludzie są od lat mentalnie wykastrowani) ale swojego otoczenia w Izraelu. Więc nie puszczaj bąków, bardzo proszę.
I nie rób z dorosłego człowieka koszącego spory szmal (Melikson) męczennika. Bo żadne męki go nie spotkały.
Niech lepiej teraz skupi się na grze w Wiśle
BTW
A może przez takich durnych adwokatów jak ty nie miał szans przez 27 lat wydorośleć - bo zawsze miał bezkrytycznych obrońców?