Ogryzek napisał(a):

|
. Niech skupi się teraz na grze w Wiśle. Bo chłop namieszał nieźle.
|
I niech tak będzie, choć w pierwszym odruchu(na gorąco) kazałem mu iść precz
Tu jest jeszcze inny aspekt, na forum, w knajpie możemy się żreć bo to niczego nie zmienia ale nie wiadomo co będzie na stadionie.
Jeszcze jeden podział się nie skończył a może zacząć się kolejny a to szkodzi drużynie,kibicom.To by było dopiero przewalone.
Trybuny się żrą, zawodnik ma depresje i nic nie gra a Wisła przegrywa