Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14508
Stary 23.09.2011, 14:44
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
. Niech skupi się teraz na grze w Wiśle. Bo chłop namieszał nieźle.
I niech tak będzie, choć w pierwszym odruchu(na gorąco) kazałem mu iść precz

Tu jest jeszcze inny aspekt, na forum, w knajpie możemy się żreć bo to niczego nie zmienia ale nie wiadomo co będzie na stadionie.
Jeszcze jeden podział się nie skończył a może zacząć się kolejny a to szkodzi drużynie,kibicom.To by było dopiero przewalone.
Trybuny się żrą, zawodnik ma depresje i nic nie gra a Wisła przegrywa
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując