Ogryzek napisał(a):

szprotson
Zdanie mieć powinien i w tym problem że go nie ma. Bo jak już powiedział A (nieważne co o tym myślę) to powinien się tego trzymać. Chwiejny jak przysłowiowa kobieta (bez urazy) w swoich decyzjach i przez to robi większe zamieszanie.
Teraz będą zaprzeczenia Maora do wcześniejszych do zaprzeczeń.... itd
Dla mnie żałosny spektakl sprokurował swoją niezdecydowaną postawą Melikson. Niech skupi się teraz na grze w Wiśle. Bo chłop namieszał nieźle.
|
To między innymi przez takich jak ty chłop ma rozterki. Wierzysz we wszystko co piszą szmatławce a tym samym wywierasz na niego presje. Jedna osoba ok ale dwie, pięć, dziesięc tysiąc... i powstaje presja i szum medialny. Skąd wiesz co jest prawdą a co nie?
Dziwisz się Maorowi?