Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10078
Stary 23.09.2011, 14:37
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55.

no kusi ta Lechia, w ogóle żeby zagrać na Lechię i Lecha = kurs 6.60 na expekcie.

No i za 2 dyszki zagrać no kurcze....kusi kusi ;-)


Ale powiedzmy sobie szczerze - Lechia gra padakkę tak ? Odpadają z PP z drużyną, gdzie na bramie stoi amator w wieku Kowalczyka ( nie wykluczone że sobie coś dziabnął przed meczem na odwagę ).
A Podbeskidzie ? Ono nie kalkuluje , nie patrzy kto przyjeżdża - tylko najważńiejsze jest zdobywać punkty.


===

ale dobra, zagram coś takiego;

Podbeskidzie - Lechia - 2
Śląsk - Lech - 2

Bełchatów - Legia - 2

Ale żeby było bezpieczniej ( bo coś za wysoki kurs jest na GKS )
To kupon typu 2/3


Created: Pt 23-09-2011 15:35
Stawka : 15.00 PLN
Możliwa Wygrana: 90.95 PLN



====


NA NIEDZIELE;


II Liga Niemiecka


Rostock - Karlsruher - 1


Braki u gości:
T. Konrad 0 1/0
M. Terrazzino P 6/0
M. Piossek P 0/0
L. Ngwat-Mahop N 2/1
Andrei Cristea N 0/0
M. Lamidi N 0/0
Powód: Zgodowidze, pieniędzy mi nie przynoszą ;-p
Ostatnio edytowane przez labtec : 24.09.2011 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując