pan Dudi napisał(a):

|
na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55.
|
no kusi ta Lechia, w ogóle żeby zagrać na Lechię i Lecha = kurs 6.60 na expekcie.
No i za 2 dyszki zagrać no kurcze....kusi kusi ;-)
Ale powiedzmy sobie szczerze - Lechia gra padakkę tak ? Odpadają z PP z drużyną, gdzie na bramie stoi amator w wieku Kowalczyka ( nie wykluczone że sobie coś dziabnął przed meczem na odwagę

).
A Podbeskidzie ? Ono nie kalkuluje , nie patrzy kto przyjeżdża - tylko najważńiejsze jest zdobywać punkty.
===
ale dobra, zagram coś takiego;
Podbeskidzie - Lechia - 2
Śląsk - Lech - 2
Bełchatów -
Legia - 2
Ale żeby było bezpieczniej ( bo coś za wysoki kurs jest na GKS )
To kupon typu 2/3
Created: Pt 23-09-2011 15:35
Stawka : 15.00 PLN
Możliwa Wygrana: 90.95 PLN
====
NA NIEDZIELE;
II Liga Niemiecka
Rostock - Karlsruher - 1
Braki u gości:
T. Konrad 0 1/0
M. Terrazzino P 6/0
M. Piossek P 0/0
L. Ngwat-Mahop N 2/1
Andrei Cristea N 0/0
M. Lamidi N 0/0