Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14502
Stary 23.09.2011, 14:30
Miałem zasadę nie wypowiadać sie w tematach piłkarskich ale nie mogłem sie powstrzymac.Po pierwszych meczach gdy zawitał do naszego klubu Maor powiedział ze gdyby mogł to kazdemu z osobna kibicowi podziękował by za wsparcie.Jest to gość naprawde bardzo ułozony.

Czasami mam jedno marzenie niech powrócą stare czasy brak internetu itd.Naprawdę wielu tu osobą wydaje się ze są w hierarchii zaraz za B. Cupiałem.Mało tego jak można krytykować kogoś kogo się osobiście nie zna !! Pomijając jego narodowość ,pomijając jego chęci gry w reprezentacji Polski to jest piłkarz naszego klubu.Wiec albo w naszym klubie będą grali ludzie którzy coś chcą osiągnąć i maja jakiś poziom albo zrobimy z tego klubu jeden wielki syf do którego będą przychodzić same ochłapy.

Pierwszy i ostatni post.
Odpowiedz cytując