Cytat:
kolega wyżej napisał że wklejanie wyników pozytywnych po meczu, mija się trochę z celem, bo nie chodzi przecież o kreaowanie się na gwiazdę i wielkiego znawcę.
Zgoda, ale tutaj nikt nie robi żadnych rankingów i w podpisie nikt z nas nie piszę:
100 zakładów, 69 trafionych, 21 nie weszło. Skuteczność 70 % !
|
Jasna sprawa. I właśnie dlatego tak napisałem. Tu nie chodzi o ranking, więc nie rozumiem po co chwalić się trafionym kuponem "po". No chyba, że ktoś rzeczywiście miał super- zajebisty traf, a nie chciał się wcześniej dzielić kuponem ze względu na niskie prawdopodobieństwo wygranej (sam co weekend gram dłuuugie kupony w stylu tych powyżej po 10- 20 zeta, ale w trosce o Wasze pieniądze na pewno bym ich tutaj nie wrzucał

).
Edit:
na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55.