Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10077
Stary 23.09.2011, 14:24
Cytat:
kolega wyżej napisał że wklejanie wyników pozytywnych po meczu, mija się trochę z celem, bo nie chodzi przecież o kreaowanie się na gwiazdę i wielkiego znawcę.

Zgoda, ale tutaj nikt nie robi żadnych rankingów i w podpisie nikt z nas nie piszę:

100 zakładów, 69 trafionych, 21 nie weszło. Skuteczność 70 % !
Jasna sprawa. I właśnie dlatego tak napisałem. Tu nie chodzi o ranking, więc nie rozumiem po co chwalić się trafionym kuponem "po". No chyba, że ktoś rzeczywiście miał super- zajebisty traf, a nie chciał się wcześniej dzielić kuponem ze względu na niskie prawdopodobieństwo wygranej (sam co weekend gram dłuuugie kupony w stylu tych powyżej po 10- 20 zeta, ale w trosce o Wasze pieniądze na pewno bym ich tutaj nie wrzucał ).


Edit:

na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.09.2011 o godz. 14:26.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując