Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6921
Stary 23.09.2011, 14:15
GabrielloTS napisał(a):Wyświetl post
http://www.gnuj.pl/1445/spozywanie_a...scu_publicznym

ciekawe czy dożyjemy takich czasów, żeby można było spokojnie się napić
W Austrii jest to np.normalka pijesz i palisz gdzie chcesz,teraz dali zakaz palenia tylko na dworcach i w metrze..Pamietam na Euro08 siedziałem z ziomkiem pod belwederem i waliliśmy gorzałe,milicja chodzi i nic
Odpowiedz cytując