Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
Od: 04.2011
Offline
#
6921
23.09.2011, 14:15
GabrielloTS
napisał(a):
http://www.gnuj.pl/1445/spozywanie_a...scu_publicznym
ciekawe czy dożyjemy takich czasów, żeby można było spokojnie się napić
W Austrii jest to np.normalka pijesz i palisz gdzie chcesz,teraz dali zakaz palenia tylko na dworcach i w metrze..Pamietam na Euro08 siedziałem z ziomkiem pod belwederem i waliliśmy gorzałe,milicja chodzi i nic
AntyDrozd
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AntyDrozd